Oldalak

2017. november 5., vasárnap

Üdv a blogon!

yurochanolvas.blogspot.hu

Üdvözöllek a blogomon!

Már a blog nevéből is kitalálhattad, hogy miért is hoztam létre. Imádok olvasni és véleményeket nézegetni valamilyen oldalon, egy adott könyvről. Viszont én is szeretem/szeretném megosztani a véleményem egyes könyvekről, ezért jött létre ez a blog.

Eleinte könyv kritikák lesznek itt megtalálhatóak, de ha rendesen beindul az oldal, sok más is lehetséges.
Ki tudja, talán még nyereményjáték is..😊🖤

A blogon valószínűleg hetente kettő-három kritika lesz megtalálható, mert mivel még tanuló vagyok..tanulni kell 😐👻

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése